Polalarm Agencja Ochrony Jelenia Góra

Skontaktuj się z nami!

Systemy sygnalizacji innych zagrożeń mogą być instalowane jako samodzielne systemy bądź jako rozbudowa instalacji już istniejącej, np. systemu sygnalizacji włamania. Jako dodatkowe urządzenia służące do rozbudowy systemu alarmowego można wymienić m. in. czujniki dymu czy temperatury, czujki gazu ziemnego (metanu), gazu LPG (propan butan), czujki czadu, gazu usypiającego (oparów chloroformu), a także czujki zalania wodą. Informacje z rozbudowanego systemu sygnalizacji innych zagrożeń mogą być przekazywane do stacji monitoringu. Opisane rozwiązania zaleca się szczególnie do instalacji domowych.

Agencja Ochrony POLALARM Jelenia Góra to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej firmy. Od 1990 roku zajmujemy się ochroną osób i mienia, a także ochroną przeciwpożarową. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji na terenie całego kraju. O naszym profesjonalizmie świadczyć mogą liczne certyfikaty uzyskiwane na przestrzeni całego okresu działania firmy. Staramy się stale poszerzać nasze kompetencje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach z zakresu ochrony osób, mienia i ochrony przeciwpożarowej.

Działamy między innymi na podstawie Koncesji MSWiA L-0886/00 z dnia 16.06.2000 roku (kontynuacja koncesji K-193/94 z dnia 19.04.1994 roku) oraz wpisu do rejestru KRS 0000105703 prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy KRS.

Nasi partnerzy

Na przestrzeni 30 lat działalności naszej firmy zaufały nam już setki klientów z całej Polski. Wielu z nich zdecydowało się wystawić nam referencje, z którymi możecie Państwo zapoznać się na na naszej stronie.

Masz pytania?

Napisz do nas jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie z nich oraz doradzimy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
TELEFON

JAK MOŻEMY CI POMÓC?