Polalarm Agencja Ochrony Jelenia Góra

Skontaktuj się z nami!

Dźwiękowe Systemy Ostrzegawcze w skrócie DSO, to specjalistyczne systemy nagłośnieniowe stanowiące element ochrony przeciwpożarowej budynków. Służą podnoszeniu bezpieczeństwa w budynkach poprzez rozgłaszanie odpowiednich, wyraźnych sygnałów ostrzegawczych i komunikatów głosowych w przypadku konieczności ewakuacji osób z miejsc objętych lub zagrożonych pożarem, lub innego stanu, który może mieć wpływ na bezpieczeństwo ludzi przebywających w budynku.

Informacje o zagrożeniu są nadawane automatycznie po otrzymaniu sygnału z urządzeń wchodzących w skład systemu sygnalizacji pożaru (SSP), jak również manualnie – na żądanie operatora (uprawnioną osobę kierującą akcją ratowniczą, np. obsługę obiektu lub przybyłą na miejsce zdarzenia straż pożarną).

Agencja Ochrony POLALARM Jelenia Góra to gwarancja bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej firmy. Od 1990 roku zajmujemy się ochroną osób i mienia, a także ochroną przeciwpożarową. Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji na terenie całego kraju. O naszym profesjonalizmie świadczyć mogą liczne certyfikaty uzyskiwane na przestrzeni całego okresu działania firmy. Staramy się stale poszerzać nasze kompetencje i umiejętności uczestnicząc w szkoleniach z zakresu ochrony osób, mienia i ochrony przeciwpożarowej.

Działamy między innymi na podstawie Koncesji MSWiA L-0886/00 z dnia 16.06.2000 roku (kontynuacja koncesji K-193/94 z dnia 19.04.1994 roku) oraz wpisu do rejestru KRS 0000105703 prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej IX Wydział Gospodarczy KRS.

Nasi partnerzy

Na przestrzeni 30 lat działalności naszej firmy zaufały nam już setki klientów z całej Polski. Wielu z nich zdecydowało się wystawić nam referencje, z którymi możecie Państwo zapoznać się na na naszej stronie.

Masz pytania?

Napisz do nas jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych usług. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie z nich oraz doradzimy najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej firmy.

IMIĘ *
NAZWISKO *
ADRES EMAIL *
TELEFON

JAK MOŻEMY CI POMÓC?